Pavel Janda

starosta na radnici v Lounech - předtím samostatný advokát tamtéž

Mgr. Pavel Janda

Mgr. Pavel Janda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narodil jsem se v říjnu 1984 v Podbořanech, vyrůstal jsem Dobroměřicích a Lounech, kde v současné době žiji s manželkou Janou.

V roce 2004 jsem odmaturoval na Gymnáziu Václava Hlavatého v Lounech. Následovalo studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, magisterský studijní obor Právo a právní věda jsem dokončil v roce 2010. Po absolvování práv jsem pracoval jako advokátní koncipient a právník v České obci sokolské. Od roku 2015 působím jako advokát. V souvislosti s výkonem funkce starosty je v současné době činnost mé advokátní kanceláře utlumena. 

V roce 2009 jsem se stal zakládajícím členem TOP 09 v Lounech a snažím se v jejím dresu dělat slušnou politiku zejména na komunální úrovni. V roce 2014 jsem byl zvolen členem Zastupitelstva města Loun. Po volbách v roce 2018 jsem byl zvolen starostou města. 

V rámci TOP 09 působím druhé funkční období ve Smírčím výboru TOP 09. V letech 2013-2017 jsem rovněž působil jako asistent poslance Michala Kučery.

Svůj volný čas se snažím trávit společně s manželkou a naším společným pokladem - fenkou anglického buldoka Gabriellou. Jsem členem Veslařského klubu Ohře Louny, který na Ohři v Lounech působí od roku 1883!

Dále mě zajímá aktuální dění, sport. Rád cestuji, pochutnám si na dobrém jídle a poslechnu hudba rozličných žánrů.

 

Starosta města

Po komunálních volbách v roce 2014 jsem usedl do zastupitelstva města Loun a následně jsem byl zvolen do lounské městské rady.

Po čtyřech letech jsem do voleb vedl volební sdružeí PRO LEPŠÍ LOUNY - TOP 09, nezávislí a Hnutí PRO Zdraví a sport, byl jsem zvolen zastupitelem a v rámci koalice s ODS, USZ a ANO jsem byl zvolen starostou města Loun.

Advokát

V souvislosti se zvolením starostou města došlo od 6.11.2018 k omezení činnosti mé advokátní kanceláře.

Kontakt

PAVEL JANDA

paveljanda@paveljanda.cz

+420 776 709 719